  • MPN: RMGB31150
  • Weight: 81.00g
  • Dimensions: 11.00mm x 11.00mm x 143.00mm
  • SKU: RMGB31150
  • UPC: 6005721028214
For 30 or more items, click to quote
11.50mm Industrial Metal bulk (5/pack) /ea