  • MPN: RMGB30640
  • Weight: 16.20g
  • Dimensions: 6.00mm x 6.00mm x 102.00mm
  • SKU: RMGB30640
  • UPC: 6005721004201
For 30 or more items, click to quote
6.40mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea