  • MPN: RCSBC16540-20
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RCSBC16540-20
  • UPC: 6005721017324
For 30 or more items, click to quote
165MM Z40 SAW BLADE TCT CORDLESS