  • MPN: RACDS1152.5
  • Weight: 1,483.60g
  • Dimensions: 72.00mm x 114.00mm x 114.00mm
  • SKU: RACDS1152.5
  • UPC: 6005721002320
For 30 or more items, click to quote
115mm STEEL ABRASIVE CUTTING DISC (25/box) /ea
Write a review
Bad Good
115mm STAINLESS STEEL ABRASIVE CUTTING DISC 5 PACK /pk....
R 73.00
Ex VAT:R 63.48
350mm STEEL ABRASIVE CUT-OFF DISC (10/box) /ea....
R 144.00
Ex VAT:R 125.22
RUWAG 115x1mm Industrial S/steel Abrasive Disc 5 Pack
Out Of Stock
115x1mm Industrial S/Steel abrasive disc 5 pack....