  • MPN: GAV60AP500
  • Weight: 0.40kg
  • Dimensions: 200.00mm x 100.00mm x 50.00mm
  • SKU: GAV60AP500
  • UPC: 6009515874674
For 50 or more items, click to quote
AIR BLOW GUN DUSTER 500MM NOZZLE IN BLISTER
Write a review
Bad Good
Tags: Brand GAV
Aluminium blow gun | Air duster Model 60A   Aluminium body Air flow/consumption @ 6 Bar: 200 l/min Durable quality product Made ..
Ex VAT:R 105.22
Air Duster/Blow GunLong Nozzle Air Inlet: 1/4"M BSP Nozzle diameter: 4.0mm Nozzle length: 260mm Working pressure: 0-10Bar/0-150PSI ..
Air Duster/Blow GunLong Nozzle Air Inlet: 1/4"M BSP Standard nozzle: &O/;2.0mm Additional nozzle: 95mm x 4.0mm diameter Working pressure..
Air Duster/Blow Gun Air Inlet: 1/4"M BSP Standard nozzle: &O/;2.0mm Working pressure: 0-10Bar/0-150PSI Air dusters and blow gu..