  • MPN: GAV5000-4
  • Weight: 1.00kg
  • Dimensions: 800.00mm x 100.00mm x 30.00mm
  • SKU: GAV5000-4
  • UPC: 6009515896454
For 50 or more items, click to quote
PROFESSIONAL BLOW GUN 800MM
Tags: Brand GAV
GAV Professional Blow Gun 150mm
-31 %
PROFESSIONAL BLOW GUN 150MM....
R 401.06 R 585.00
Ex VAT:R 348.75
GAV Professional Blow Gun 500mm
-23 %
PROFESSIONAL BLOW GUN 500MM....
R 790.63 R 1,025.00
Ex VAT:R 687.50
GAV Professional Blow Gun 300mm
-29 %
PROFESSIONAL BLOW GUN 300MM....
AIR BLOW GUN DUSTER 500MM NOZZLE IN BLISTER....
R 546.00
HVLP Spray Gun with 1.4 mm nozzle GAV Z3000 Professional spray gun with gravity feed. Ecological with HVLP (High Volume Low Pressure) system..
R 5,865.00
GAV Filter Regulator Lubricator 1/4\' With Auto Drain
-14 %
FILTER REGULATOR LUBRICATOR 1/4' WITH AUTO DRAIN....
GAV Filter In Line 1/2\' Water Trap With Auto Drain
-12 %
FILTER IN LINE 1/2' WATER TRAP WITH AUTO DRAIN....
FILTER + REDUCER 1/2'IN LINE REGULATOR WITH AUTO DRAIN....
GAV Filter/regulator 1/4\' In Line With Auto Drain
-12 %
FILTER/REGULATOR 1/4' IN LINE WITH AUTO DRAIN....
GAV Filter In Line 1/4\' Water Trap With Auto Drain
-19 %