  • MPN: RHSBMS/19
  • Weight: 40.80g
  • Dimensions: 37.00mm x 80.00mm x 133.00mm
  • SKU: RHSBMS/19
  • UPC: 6005721001965
For 30 or more items, click to quote
19mm Bi-metal standard holesaw