  • MPN: RMRB30480
  • Weight: 8.60g
  • Dimensions: 5.00mm x 5.00mm x 87.00mm
  • SKU: RMRB30480
  • UPC: 6005721024872
For 30 or more items, click to quote
4.80mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea
Write a review
Bad Good
HSS TWIST DRILL 21MM 159X86MM REDUCED SHANK 12,7 MM....
R 1,399.00
Ex VAT:R 1,216.52
HSS TWIST DRILL 22MM 159X86MM REDUCED SHANK 12,7 MM....
R 1,631.00
Ex VAT:R 1,418.26
HSS TWIST DRILL 25MM 160X87MM REDUCED SHANK 12,7 MM....
HARDOX HSS-ECO8 DRILL BIT 10.00MM....
HSS TWIST DRILL 24MM 160X87MM REDUCED SHANK 12,7 MM....