  • MPN: RMSB30200
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 2.00mm x 2.00mm x 36.00mm
  • SKU: RMSB30200
  • UPC: 6005721028252
For 30 or more items, click to quote
2.00mm double ended bulk /ea
Write a review
Bad Good
3,25 mm &O/; HSS SUPER stub drill bit - Double ended 1 HSS drill bit from the SUPER range in bulk packaging. Quantity = 10 pieces Range of ap..
Ex VAT:R 22.61
3,3 mm &O/; HSS SUPER stub drill bit - Double ended 1 HSS drill bit from the SUPER range in bulk packaging. Quantity = 10 pieces Range of app..