  • MPN: RMSB30420
  • Weight: 4.40g
  • Dimensions: 4.00mm x 4.00mm x 53.00mm
  • SKU: RMSB30420
  • UPC: 6005721028351
For 30 or more items, click to quote
4.20mm double ended bulk /ea
Ex VAT:R 22.61
3,3 mm &O/; HSS SUPER stub drill bit - Double ended 1 HSS drill bit from the SUPER range in bulk packaging. Quantity = 10 pieces Range of app..
3,25 mm &O/; HSS SUPER stub drill bit - Double ended 1 HSS drill bit from the SUPER range in bulk packaging. Quantity = 10 pieces Range of ap..