  • MPN: ALP601012701
  • Weight: 0.10kg
  • Dimensions: 153.00mm x 35.30mm x 35.30mm
  • SKU: ALP601012701
  • UPC: 9002740135852
ALPEN HSS DRILL BIT 12.7MM DIN338
Write a review
Bad Good
Tags: Brand ALPEN
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from sol..
R 126.00
Ex VAT:R 109.57
ALPEN Hss Super Drill Bit 8.5mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8,5 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from s..
R 156.00
Ex VAT:R 135.65
HSS-ECO SLOT.COUNTERS &o/; 2-5 90° SIZE 1....
HSS-ECO SLOT.COUNTERS &o/; 5-10 90° SIZE 2....
ALPEN Hss-eco Slot Counters ø20-25 90° Size 5
HSS-ECO SLOT COUNTERS &o/;20-25 90° SIZE 5....
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm