  • MPN: ALP601012701
  • Weight: 0.10kg
  • Dimensions: 153.00mm x 35.30mm x 35.30mm
  • SKU: ALP601012701
  • UPC: 9002740135852
ALPEN HSS DRILL BIT 12.7MM DIN338
Write a review
Bad Good
Tags: Brand ALPEN
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3,5 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for ext..
R 314.00
Ex VAT:R 273.04
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for extre..
KERAMO BETON EXTREME 6MM 2 PIECE Details: 2-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 003000621 00 ..