  • MPN: TCW CR15014-2B
  • Weight: 0.50kg
  • Dimensions: 100.00mm x 100.00mm x 100.00mm
  • SKU: TCW CR15014-2B
  • UPC: 6009515866976
For 30 or more items, click to quote
TorkCraft - Wire Cup Brush Crimped
Width: 150 mm
Thread Size: 14 mm
Description Specifications
Width 150 mm
Thread Size 14 mm
TorkCraft - Wire Cup Brush Crimped Width: 100 mm Thread Size: 14 mm Application: The Tork Craft TCW CR are cup shaped brushing to..
R 140.00
Ex VAT:R 121.74
R 125.00
Ex VAT:R 108.70
TorkCraft - Wire Cup Brush Crimped Width: 125 mm Thread Size: 14 mm Application: The Tork Craft TCW CR are cup shaped brushing to..
TORK CRAFT Wire Cup Brush Crimped 100mmxm14 Blister
Out Of Stock