  • MPN: TCIPZ2110C
  • Weight: 0.40kg
  • Dimensions: 100.00mm x 50.00mm x 100.00mm
  • SKU: TCIPZ2110C
  • UPC: 6009515885267
For 30 or more items, click to quote
Pozi Impact Power Bit - 1/Card
Size: PZ2
Length: 110mm
Torque limit (Nm): 14
Description Specification
Packaging Type Carded
Material S2 Steel
Size PZ2
Length 110mm
Torque limit (Nm) 14
TORK CRAFT 10pc Torx Key Set T9-t50 Cr-v Carded
Out Of Stock
MAD drill bit Daimeter: &o/;17.0mm Shank: 3 flattened sides Application: A MAD bit is referred to as a Multi Angle Drill bit. The drill bit i..
TorkCraft - Rotary Burr Set QTY: 5 Piece Size: 6 mm Application: The Tork Craft Rotary Burr Set, standard doubl..
TorkCraft - Rotary Burr Set QTY: 5 Piece Size: 8 mm Application: The Tork Craft Rotary Burr Set, standard doubl..
TorkCraft - Rotary Burr Set QTY: 5 Piece Size: 12 mm Application: The Tork Craft Rotary Burr Set, standard doub..
MAD drill bit Daimeter: &o/;16.0mm Shank: 3 flattened sides Application: A MAD bit is referred to as a Multi Angle Drill bit. The drill bit i..
MAD drill bit Daimeter: &o/;15.0mm Shank: 3 flattened sides Application: A MAD bit is referred to as a Multi Angle Drill bit. The drill bit i..