  • MPN: RMSB30380
  • Weight: 4.00g
  • Dimensions: 4.00mm x 4.00mm x 55.00mm
  • SKU: RMSB30380
  • UPC: 6005721028320
For 30 or more items, click to quote
3.80mm double ended bulk /ea