  • MPN: RMRB30520
  • Weight: 9.80g
  • Dimensions: 5.00mm x 5.00mm x 87.00mm
  • SKU: RMRB30520
  • UPC: 6005721024124
For 30 or more items, click to quote
5.20mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea
Write a review
Bad Good
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for extre..