  • MPN: RMGB31850
  • Weight: 238.40g
  • Dimensions: 18.00mm x 18.00mm x 194.00mm
  • SKU: RMGB31850
  • UPC: 6005721004256
For 30 or more items, click to quote
18.50mm Industrial Metal bulk (1/pack) /ea