  • MPN: RHSBMS/67
  • Weight: 218.40g
  • Dimensions: 46.00mm x 127.00mm x 167.00mm
  • SKU: RHSBMS/67
  • UPC: 6005721002122
For 30 or more items, click to quote
67mm Bi-metal standard holesaw