  • MPN: RMGB31250
  • Weight: 101.20g
  • Dimensions: 12.00mm x 12.00mm x 150.00mm
  • SKU: RMGB31250
  • UPC: 6005721028238
For 30 or more items, click to quote
12.50mm Industrial Metal bulk (5/pack) /ea