  • MPN: RMGB30750
  • Weight: 27.60g
  • Dimensions: 8.00mm x 8.00mm x 110.00mm
  • SKU: RMGB30750
  • UPC: 6005721028139
For 30 or more items, click to quote
7.50mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea