  • MPN: RMCB30950
  • Weight: 50.60g
  • Dimensions: 9.00mm x 9.00mm x 126.00mm
  • SKU: RMCB30950
  • UPC: 6005721040872
For 30 or more items, click to quote
9.50mm cobalt metal bulk /ea