RIS-PACKAGING / Bubble Wrap Roll 1250mm x 100m / BUBBLE1250
R 440.00
Ex VAT: R 382.61
  • Stock: 10
  • MPN: BUBBLE1250 "PICKUP ONLY"
  • Weight: 3.70kg
  • Dimensions: 1,200.00mm x 510.00mm x 570.00mm
  • SKU: BUBBLE1250
  • Delivery Surcharge: Yes, Per Item