  • MPN: RHSBMS/32
  • Weight: 94.60g
  • Dimensions: 35.00mm x 80.00mm x 133.00mm
  • SKU: RHSBMS/32
  • UPC: 6005721002009
For 30 or more items, click to quote
32mm Bi-metal standard holesaw