  • MPN: RHSBM30/52
  • Weight: 138.20g
  • Dimensions: 54.00mm x 110.00mm x 143.00mm
  • SKU: RHSBM30/52
  • UPC: 6005721030651
For 30 or more items, click to quote
52mm bi-metal hole saw