  • MPN: RHSBM30/40
  • Weight: 93.20g
  • Dimensions: 56.00mm x 107.00mm x 140.00mm
  • SKU: RHSBM30/40
  • UPC: 6005721030583
For 30 or more items, click to quote
40mm bi-metal hole saw