  • MPN: RHSBM30/32
  • Weight: 91.80g
  • Dimensions: 37.00mm x 81.00mm x 134.00mm
  • SKU: RHSBM30/32
  • UPC: 6005721030538
For 30 or more items, click to quote
32mm bi-metal hole saw