  • MPN: RHSBM30/27
  • Weight: 75.20g
  • Dimensions: 37.00mm x 84.00mm x 137.00mm
  • SKU: RHSBM30/27
  • UPC: 6005721030507
For 30 or more items, click to quote
27mm bi-metal hole saw