  • MPN: RHSBM30/22
  • Weight: 53.00g
  • Dimensions: 38.00mm x 80.00mm x 133.00mm
  • SKU: RHSBM30/22
  • UPC: 6005721030460
For 30 or more items, click to quote
22mm bi-metal hole saw