  • MPN: RFLC61800
  • Weight: 133.80g
  • Dimensions: 26.00mm x 40.00mm x 453.00mm
  • SKU: RFLC61800
  • UPC: 6005721001651
For 30 or more items, click to quote
18.00mm wood flat long carded