  • MPN: RCSB23060
  • Weight: 602.20g
  • Dimensions: 10.00mm x 275.00mm x 322.00mm
  • SKU: RCSB23060
  • UPC: 6005721104789
For 30 or more items, click to quote
230MM Z60 SAW BLADE TCT PROFI