  • MPN: HPTW200N1
  • Weight: 2.00kg
  • Dimensions: 55.00cm x 7.20cm x 8.60cm
  • SKU: HPTW200N1
  • UPC: 6941640139894
Torque Wrench
Features and Benefits
Size: 1/2"
Length: 530 mm
Torque range: 40 - 200Nm
Tolerance of torque ±4%