Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 4.6x250mm x100 p/box / BT4BUNC046-0250
R 205.00
Ex VAT: R 178.26
  • Stock: 10
  • MPN: BT4BUNC046-0250
  • Weight: 0.35kg
  • Dimensions: 250.00mm x 100.00mm x 30.00mm
  • SKU: BT4BUNC046-0250
For 50 or more items, click to quote
• Loop tensile strength available up to 2040 N (459 lbs)
• Sizes from 4.6 mm to 15.0 mm wide in various lengths are available
Bad Good
Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 7.9x500mm x100 p/box / BT4BUNC079-0500These are self - locking stainless steel cable ties which are desi..
R 427.00
Ex VAT:R 371.30
Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 4.6x200mm x100 p/box / BT4BUNC046-0200These are self - locking stainless steel cable ties which are desi..
Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 4.6x350mm x100 p/box / BT4BUNC046-0350These are self - locking stainless steel cable ties which are desi..
Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 7.9x250mm x100 p/box / BT4BUNC079-0250These are self - locking stainless steel cable ties which are desi..
Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 4.6x500mm x100 p/box / BT4BUNC046-0500These are self - locking stainless steel cable ties which are desi..