  • MPN: RF-PIFDR2.8-8
  • Weight: 4.46g
  • Dimensions: 20.00mm x 75.00mm x 120.00mm
  • SKU: RF-PIFDR2.8-8
  • UPC: 6005721014569
For 30 or more items, click to quote
Pre-Ins Female Disconnect Red 2.8mm (8)