  • MPN: RCSB21040
  • Weight: 476.20g
  • Dimensions: 7.00mm x 253.00mm x 285.00mm
  • SKU: RCSB21040
  • UPC: 6005721001712
For 30 or more items, click to quote
210MM Z40 SAW BLADE TCT PROFI
Write a review
Bad Good
Dado Set 203mm X 15.88 X 24t 4 X 1/8\' 3/32\'1/16\' Chip 27.5mm
-5 %
Dado Set Diameter: 203mm Teeth: 24 Hardness: HRC 46 Pro-Tech's dado blade set fits as perfect in any wood workers workshop as what is..