Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 4.6x350mm x100 p/box / BT4BUNC046-0350
R 311.00
Ex VAT: R 270.43
  • Stock: 5
  • MPN: BT4BUNC046-0350
  • Weight: 0.45kg
  • Dimensions: 350.00mm x 100.00mm x 30.00mm
  • SKU: BT4BUNC046-0350
For 50 or more items, click to quote
• Loop tensile strength available up to 2040 N (459 lbs)
• Sizes from 4.6 mm to 15.0 mm wide in various lengths are available
Bad Good
Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 7.9x250mm x100 p/box / BT4BUNC079-0250These are self - locking stainless steel cable ties which are desi..
R 350.00
Ex VAT:R 304.35
Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 4.6x200mm x100 p/box / BT4BUNC046-0200These are self - locking stainless steel cable ties which are desi..
Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 7.9x500mm x100 p/box / BT4BUNC079-0500These are self - locking stainless steel cable ties which are desi..
Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 7.9x350mm x100 p/box / BT4BUNC079-0350These are self - locking stainless steel cable ties which are desi..
Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 4.6x250mm x100 p/box / BT4BUNC046-0250These are self - locking stainless steel cable ties which are desi..
Ball Lok Cable Ties Grade 304 Stainless Steel 4.6x500mm x100 p/box / BT4BUNC046-0500These are self - locking stainless steel cable ties which are desi..