  • MPN: HPP03300
  • Weight: 0.62kg
  • Dimensions: 34.00cm x 7.00cm x 1.90cm
  • SKU: HPP03300
  • UPC: 6928073679562
For 30 or more items, click to quote
Water Pump Plier
Features and Benefits
Size: 12"/300 mm
Cr-V
Black finish and polish.
Two colour handle.
Packed by PP hanger.
Write a review
Bad Good
PLIER MARTHON WATER PUMP 300mm M45....
R 178.00
Ex VAT:R 154.78
Pump pliers Features and Benefits Size: 12"/300 mm Max clamping open: 60 mm Surface treatment: Polish and anti-rust oil Plastic handle Packed by..
R 144.00
Ex VAT:R 125.22
Pump pliers Features and Benefits Size: 12"/300 mm Max clamping open: 50 mm Surface treatment: Polish and anti-rust oil Plastic handle Packed by..