  • MPN: HSDPH0075
  • Weight: 0.05kg
  • Dimensions: 36.00cm x 3.80cm x 3.40cm
  • SKU: HSDPH0075
  • UPC: 6976051785057
For 30 or more items, click to quote
Phillips screwdriver
Features and Benefits
Blade material: S2
Tip type: Phillips PH0 (magnetic)
Blade length: 75 mm
Blade diameter: 3.0 mm
Shank type: round
Handle material: three-colour ergonomic
Includes:
1 Piece screwdriver with 1 Piece plastic hanger
Strong magnetic
Packed by plastic hanger.
Ex VAT:R 3,374.78
FIXMAN HACK SAW 300MM TAPERED FRAME....
R 260.00
Ex VAT:R 226.09
FIXMAN 26 Piece Socket Set 1/2\' 8 - 25 27 30 &32mm
Out Of Stock