  • MPN: PICA545-24-10
  • Weight: 0.15kg
  • Dimensions: 265.00mm x 70.00mm x 20.00mm
  • SKU: PICA545-24-10
  • UPC: 4260056154973
For 50 or more items, click to quote
Pica - Black Universal Marking Pencil
Hangable Pack:  Qty 10
Pica Classic FOR ALL 545
Universal Marking Pencil
  • Rich marking lines – even on wet surfaces
  • Markings are easily wipe clean with a damp cloth
Ideal Application
Suitable Application
Acceptable Application
Write a review
Bad Good
Features:
Pica Markers Advert
Pica - Pocket + Stonemason Pencil 24 mm Blister Pack:  Qty 10   Pica POCKET Quiver & Blade in one Robust pe..
R 195.00
Ex VAT:R 169.57
Pica - Pocket + Carpenters Pencil 24 mm Blister Pack:  Qty 10   Pica POCKET Quiver & Blade in one Robust pe..