  • MPN: ACDCM600
  • Weight: 1.00kg
  • Dimensions: 235.00mm x 110.00mm x 55.00mm
  • SKU: ACDCM600
  • UPC: 6009515902841
For 10 or more items, click to quote
DIGITAL AC/DC CLAMP METER 2X AAA BAT. 600AMP 600V
Write a review
Bad Good
Tags: Brand ACCUD
Digital Caliper with Metal Cover 150mm | &+mn;0.03 Accuracy 111 This digital caliper with metal cover is a precision measuring..
Digital Caliper with Metal Cover 200mm | &+mn;0.03 Accuracy 111 This digital caliper with metal cover is a precision measuring..
ACCUD Dig. Caliper 300mm 0.03mm Acc. Metal Cover S/steel 0.01mm Res.
Out Of Stock
Digital Caliper with Metal Cover 300mm | &+mn;0.03 Accuracy 111 This digital caliper with metal cover is a precision measuring..