  • MPN: ALP21608
  • Weight: 0.06kg
  • Dimensions: 235.00mm x 8.00mm x 8.00mm
  • SKU: ALP21608
  • UPC: 9002740219507
For 30 or more items, click to quote
//HOLZ AUGER WOOD DRILL BITS
Size: ø 8.0 x 235/160 mm
Size
ALP21608 8.0 mm 235 mm 160 mm 7.0 mm
Packaged: Qty 1
Alpen HSS PZ-Cobalt series specifications
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit Size: 13.0 x 400 mm Shank: Scotched Eye Application: An auger handl..
R 251.00
Ex VAT:R 218.26
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit Size: 16.0 x 400 mm Shank: Scotched Eye Application: An auger handl..
R 283.00
Ex VAT:R 246.09
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit Size: 10.0 x 400 mm Shank: Scotched Eye Application: An auger handl..
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit Size: 14.0 x 400 mm Shank: Scotched Eye Application: An auger handl..
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit Size: 8.0 x 400 mm Shank: Scotched Eye Application: An auger handle..
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit Size: 12.0 x 400 mm Shank: Scotched Eye Application: An auger handl..