  • MPN: TCGS11300-01
  • Weight: 0.34kg
  • Dimensions: 92.00mm x 328.00mm x 328.00mm
  • SKU: TCGS11300-01
  • UPC: 6009515862732
Scotched Eye Auger bit
Sizes: 11 x 300mm
Qty: 12 Pieces
Weight: 340g
Ex VAT:R 55.65
Compounding sponge Pattern: Standard Density: Soft Colour: Yellow Diameter: &O/;200mm Thread/Hook & Loop: Hook & Loop  Application: The c..
Adaptor for a polisher Thread: M14 Male -  &O/;8mm spindle Application: The adaptor is used to connect a drill with a 3 jaw chuck to a M14 poli..