  • MPN: RHSBMS/44
  • Weight: 107.40g
  • Dimensions: 54.00mm x 114.00mm x 144.00mm
  • SKU: RHSBMS/44
  • UPC: 6005721002054
For 30 or more items, click to quote
44mm Bi-metal standard holesaw