  • MPN: RHSBMS/40
  • Weight: 96.20g
  • Dimensions: 53.00mm x 114.00mm x 144.00mm
  • SKU: RHSBMS/40
  • UPC: 6005721002030
For 30 or more items, click to quote
40mm Bi-metal standard holesaw