  • MPN: RHSBMS/22
  • Weight: 51.20g
  • Dimensions: 37.00mm x 84.00mm x 137.00mm
  • SKU: RHSBMS/22
  • UPC: 6005721001972
For 30 or more items, click to quote
22mm Bi-metal standard holesaw