  • MPN: RHSBM30/86
  • Weight: 330.80g
  • Dimensions: 47.00mm x 135.00mm x 176.00mm
  • SKU: RHSBM30/86
  • UPC: 6005721030804
For 30 or more items, click to quote
86mm bi-metal hole saw