  • MPN: RHSBM30/64
  • Weight: 197.60g
  • Dimensions: 66.00mm x 110.00mm x 143.00mm
  • SKU: RHSBM30/64
  • UPC: 6005721030712
For 30 or more items, click to quote
64mm bi-metal hole saw