  • MPN: DBH1211005
  • Weight: 0.12kg
  • Dimensions: 37.20cm x 4.00cm x 1.30cm
  • SKU: DBH1211005
  • UPC: 6928073603062
For 30 or more items, click to quote
SDS Plus Hammer Drill Bit, 10 x 310 mm
Bad Good
168 Piece hand tools Set Features and Benefits Comprehensive set includes 1 Piece 8Oz Claw hammer, 1 Piece 7" Combination Pliers, 1 Piece 6" Long no..
R 1,564.00
Ex VAT:R 1,360.00
INGCO / Angle Grinder 2400 Watt, No-Load Speed 6300rpm, Disc Diameter 230mm / AG24008..
R 1,971.00
Ex VAT:R 1,713.91
115 Pieces Tools Set Features and Benefits Comprehensive set includes 1 Piece 680W Impact Drill (ID6808) with 13 mm key chuck, 1 Piece 8Oz Claw Hamm..
9 Piece hand tools set Features and Benefits Set includes 1 Piece 3m x 16 mm steel measuring tape, 1 Piece PH1 x 100 mm phillips screwdriver, 1 Piec..