  • MPN: RMCB31050
  • Weight: 68.20g
  • Dimensions: 10.00mm x 10.00mm x 134.00mm
  • SKU: RMCB31050
  • UPC: 6005721040896
For 30 or more items, click to quote
10.50mm cobalt metal bulk /ea
Ex VAT:R 45.22
ALPEN Cobalt Drill Short Bulk 5.00mm
-11 %