  • MPN: RMSB30550
  • Weight: 9.40g
  • Dimensions: 5.00mm x 5.00mm x 64.00mm
  • SKU: RMSB30550
  • UPC: 6005721028436
For 30 or more items, click to quote
5.50mm double ended bulk /ea
Ex VAT:R 27.83
3,3 mm &O/; HSS SUPER stub drill bit - Double ended 1 HSS drill bit from the SUPER range in bulk packaging. Quantity = 10 pieces Range of app..
3,25 mm &O/; HSS SUPER stub drill bit - Double ended 1 HSS drill bit from the SUPER range in bulk packaging. Quantity = 10 pieces Range of ap..