  • MPN: RMRB30280
  • Weight: 25.60g
  • Dimensions: 17.00mm x 17.00mm x 63.00mm
  • SKU: RMRB30280
  • UPC: 6005721025145
For 30 or more items, click to quote
2.80mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea
Write a review
Bad Good
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3,5 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for ext..
R 314.00
Ex VAT:R 273.04
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for extre..